Dobranie odpowiednio dopasowanego i wygodnego biustonosza jest bardzo ważne, choć zakończone sukcesem, nie oznacza, że będzie tylko jednorazowa przygoda z przymierzalnią. Okazuje się, że kobieta zmienia biustonosz stosunkowo często i nie wynika to z jej zamiłowania do wydawania pieniędzy, czy dopasowania koloru bielizny do nowej sukienki.

Podobnie, jak z ubraniami niezależnie od tego, czy będzie to ten sam rozmiar, a nawet i firma biustonosz zawsze należy przymierzyć. Choć wiele kobiet żyje w przekonaniu, że od lat noszą jeden rozmiar i w ciemno kupują bieliznę bez jej przymierzania, to w gruncie rzeczy żadna z nich nie ma porządnego biustonosza.

Nie chodzi tutaj o jakieś wyszukane modele, czy drogie marki, ale o ten jeden ważny czynnik dopasowanie. Przez całe życie biust kobiety ulega wielu deformacjom, na skutek odchudzania, gwałtownych zmian wagi, ciąży, utraty jędrności.

W miarę upływu lat okazuje się, że studencki stanik 75B, zdecydowanie odbiega od tego, jaki powinien być aktualny rozmiar.

Sklep jubilerski online Magar

By Tamara