www.aviationcorner.pl

Eleganckie buty mają przede wszystkim ozdabiać kobiece nogi, stanowiąc wspaniałe dopełnienie wybranej kreacji. Obuwie, które nigdy nie straciło na popularności i stanowi ulubiony dodatek wielu pań to oczywiście szpilki.

Tak naprawdę do tej pory nie wymyślono im godnego konkurenta, a efektu, jaki dają, nie uzyska się przy założeniu żadnego innego modelu. Noszenie szpilek znacznie zwiększa atrakcyjność ich właścicielek.

Nogi wydają się automatycznie dłuższe, smuklejsze oraz bardziej wysportowane (podczas chodzenia wyraźnie napinają się mięśnie). W trakcie poruszania się w tego typu butach trzeba stale utrzymywać równowagę.

Przy okazji sam sposób stawiania stóp (zwykle drobne kroczki, wymagające dużej ostrożności) staje się zdecydowanie zgrabniejszy niż w zwykłym obuwiu. Niestety, regularne zakładanie obuwia na wysokim obcasie często ciągnie za sobą poważne konsekwencje.

Szpilki mogą zauważalnie skrócić mięśnie – osoby, chodzące w nich na co dzień prawdopodobnie odczują sporą niewygodę, zaczynając nosić adidasy czy płaskie półbuty. Można też nabawić się schorzeń kręgosłupa, a także doprowadzić do deformacji stóp.

https://www.cellbes.pl/kobiety-inspiracje-jak-suszyc-kurtke-puchowa-21168

By Tamara